Loading...

Hakkımızda

NEDEN BİZ?

MBH Hukuk

MBH Hukuk Bürosu müvekkillerine ve danışanlarına avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekte olup, müvekkillerinin hukuki sorunlarının doğru, etkin ve hızlı bir şekilde çözümlenmesi için çalışmaktadır. Büromuzun uzman kadrosu İş Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Aile Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İdare Hukuku ve Tüketici Hukuku başta olmak üzere adli ve idari davalar ile ceza davalarında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Çalışmalarını dinamik, özverili ve deneyimli ekibiyle sürdüren Büromuzun temel prensiplerinden biri müvekkilleri ile dürüst ve güçlü ilişkiler kurmak ve onları hukuki sürecin her aşamasında bilgilendirmektir. Müvekkillerinin hukuki sorunlarını ilk andan itibaren benimseyen Büromuz avukatları; titiz, dikkatli ve detaylı hazırlık çalışmaları ile başlayan hukuki süreçleri müvekkilleri ile sürekli iletişim kurarak fikir alışverişi içerisinde ve iş birliği halinde yürütür.

MBH Hukuk Bürosu dünyadaki ve ülkemizdeki hukuki, siyasal, sosyal, finansal ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ekibiyle, müvekkillerinin mevcut hukuki sorunlarına çözüm sunmanın dışında sorunları henüz oluşmadan engellemeyi de amaçlar.

Büromuz İstanbul’un iş hayatının yoğun olduğu merkezinde kurulmuş olup ülkemizin tüm bölgelerinde gittikçe genişleyen bir perspektife yayılan çalışma alanlarında etkili ve çözüm odaklı hizmet vermektedir.

MBH, teknoloji ile birlikte hukuk sisteminin işleyişinde meydana gelen değişiklikleri ve yenilikçi yaklaşımları dikkatle takip ederek ve bilgilerin güncelliğine azami özeni göstererek çağın gerekliliklerine uyum sağlarken aynı zamanda geleneksel çalışma prensiplerini de devam ettirmektedir. Büromuz tüm çalışmalarında insan haklarına saygıdan ve hukuk devleti ilkesinden ödün vermeyen bir hukuk bürosudur.